Dzisiaj opowiem wam trochę o tuszu do rzęs z miss sporty.
Kosztuje on ok 15 zł za 8 ml.
Jakoś pół roku temu kupiłam pierwsze opakowanie. Byłam zachwycona. Dzięki szczoteczce, która posiadała dwa rodzaje ząbków moje rzęsy wyglądały idealnie. Krótsze je pięknie pogrubiały, a dłuższe rozdzielały. Wtedy nie miałam co do niego żadnych zastrzeżeń,dlatego jakiś czas temu kupiłam drugie opakowanie na którym się zawiodłam. Nie wiem czy to moje oczekiwania co do tuszu się zmieniły,czy to wina tuszu, ale już tak fajnie nie było. Rzęsy były o wiele słabej pogrubione, więc musiałam używać dwóch różnych tuszów, żeby otrzymać to, co chciałam. Aktualnie staram się zużyć tusz,a później poszukać czegoś lepszego. Nie powiem,ze jest to zły tusz, bo ma kilka zalet: ładny mocno czarny kolor, nie osypuje się i ma świetną szczoteczkę. Moja ocena to 4/5.
Mam nadzieję,że notka się podobała. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzu, buziaki.
Świetny post, życze powodzenia w blogownaiu! :)
OdpowiedzUsuńby-kinqa.blogspot.com [KLIK]
dziękuję :)
UsuńBardzo dobra recenzja! Ja niestety nie maluję się, ale będę mogła innym polecić ten tusz ;) Życzę powodzenia w blogowaniu!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko
Mój Blog - klik!
bardzo dziękuję i również pozdrawiam :)
UsuńJa się narazie nie maluje, ale tego tuszu może kiedyś spróbuje :D
OdpowiedzUsuńJeżeli miałabyś chwilkę to bardzo proszę, wejdź do mnie na chwilkę i poklikaj w linki choies ♥
Z góry dziękuje ♥
Mój blog ||http://karrrblog.blogspot.com/ || Kliknij :)
Naprawdę bardzo dobry post :) - uwielbiam czytać recenzję kosmetyków ♥
OdpowiedzUsuńNigdy nie używałam maskary tej firmy ale z tego co piszesz to pewnie warto - zwłaszcza patrząc na tę przystępną cenę :)
Blog zapowiada się naprawdę obiecująco dlatego obserwuję ♥
Zapraszam też do mnie :)
http://jenssine.blogspot.com/
bardzo dziękuję <3
Usuńrównież obserwuję,pozdrawiam. :)
Świetna recenzja :)
OdpowiedzUsuńhttp://onceethought.blogspot.com/
dziękuję:)
Usuń