Moja bezsenność skłoniła mnie do większych przemyśleń. Długo, naprawdę długo się zastanawiałam co dalej robić. Założyć nowego bloga? Prowadzić dwa? Kontynuować to co zaczęłam? A może coś zmienić?
Ostatecznie wygrała ostatnia opcja, gdyż na prowadzenie dwóch nie miałabym czasu, a chciałam prowadzić bloga, który będzie o wszystkim. Mój wstępny plan, który w późniejszym czasie może ulec zmianie to pisanie głównie o kosmetykach, chociaż nie tylko. Co miesiąc będą się pojawiały posty o ulubieńcach danego miesiąca. Będą również tagi, recenzje kosmetyków, filmów lub innych rzeczy. Oczywiście nie obejdzie się bez moich przemyśleń i luźnych postów. Mam nadzieję, że was nie zawiodę i wszystko wyjdzie tak jak zaplanowałam.
Chciałabym tez podac mój e-mail, abyście mogli się ze mną kontaktować w razie potrzeby.
E- mail: lencik.luv@gmail.com