Ja posiadam wersję dla włosów normalnych, ale są również dla suchych, przetłuszczających się, farbowanych i z łupieżem, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Coś, co już na samym początku możemy poczuć, to zapach. Piękny,a zarazem delikatny, figowy, który długo utrzymuje się na włosach. Po dość długim okresie używania zauważyłam wielką zmianę w moich włosach. Włosy wyglądają na dużo zdrowsze oraz są przyjemniejsze w dotyku. Skóra głowy nie jest wysuszona ani podrażniona.Nie powoduje on również łupieżu. Po za tym spełnia wszystkie obietnice producenta, a z czymś takim w przypadku szamponu nigdy się nie spotkałam. Dla mnie jest idealny. Oczywiście pewnie nie u wszystkich szampon będzie się spisywał tak idealnie jak u mnie, ale myślę, że za taką cenę warto spróbować.
"Szampon z ekstraktem z figi przeznaczony do mycia włosów normalnych. Nie zawiera mydła.
-Łagodnie myje i pielęgnuje włosy.
-Wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów.
-Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych.
-Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów.
-Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach."
Dziękuję wszystkim za komentarze, bo to bardzo motywuje do dalszej pracy, buziaki.