sobota, 28 lutego 2015

Szampon do włosów normalnych - ziaja

Pewnie jak większość z was długo szukałam swojego ulubieńca do włosów, idealnego szamponu. Aż w końcu znalazłam. Zupełnie przypadkiem. Jego duża butelka (500ml) i niewysoka cena (ok 7 zł) przykuły moją uwagę.

Ja posiadam wersję dla włosów normalnych, ale są również dla suchych, przetłuszczających się, farbowanych i z łupieżem, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Coś, co już na samym początku możemy poczuć, to zapach. Piękny,a zarazem delikatny, figowy, który długo utrzymuje się na włosach. Po dość długim okresie używania zauważyłam wielką zmianę w moich włosach. Włosy wyglądają na dużo zdrowsze oraz są przyjemniejsze w dotyku. Skóra głowy nie jest wysuszona ani podrażniona.Nie powoduje on również łupieżu. Po za tym spełnia wszystkie obietnice producenta, a z czymś takim w przypadku szamponu nigdy się nie spotkałam. Dla mnie jest idealny. Oczywiście pewnie nie u wszystkich szampon będzie się spisywał tak idealnie jak u mnie, ale myślę, że za taką cenę warto spróbować.  
"Szampon z ekstraktem z figi przeznaczony do mycia włosów normalnych. Nie zawiera mydła.
-Łagodnie myje i pielęgnuje włosy. 

-Wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów. 
-Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. 
-Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów. 
-Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach."  

Tutaj możecie zobaczyć moją poprzednią notkę -> LINK.
Dziękuję wszystkim za komentarze, bo to bardzo motywuje do dalszej pracy, buziaki.

środa, 25 lutego 2015

Recenzja #1

Witam was pierwszej notce na moim blogu. Po długich namysłach zdecydowałam, że będę na nim zamieszczała recenzje tanich kosmetyków. W sieci można znaleźć wiele opinii o produktach w wyższej półki, a o tych z niższej jest to dużo trudniejsze. Z resztą nie każdego stać na kosmetyki, które dość dużo kosztują, a tanie wcale nie znaczy złe.

Dzisiaj opowiem wam trochę o tuszu do rzęs z miss sporty.
Kosztuje on ok 15 zł za 8 ml.
Jakoś pół roku temu kupiłam pierwsze opakowanie. Byłam zachwycona. Dzięki szczoteczce, która posiadała dwa rodzaje ząbków moje rzęsy wyglądały idealnie. Krótsze je pięknie pogrubiały, a dłuższe rozdzielały. Wtedy nie miałam co do niego żadnych zastrzeżeń,dlatego jakiś czas temu kupiłam drugie opakowanie na którym się zawiodłam. Nie wiem czy to moje oczekiwania co do tuszu się zmieniły,czy to wina tuszu, ale już tak fajnie nie było. Rzęsy były o wiele słabej pogrubione, więc musiałam używać dwóch różnych tuszów, żeby otrzymać to, co chciałam. Aktualnie staram się zużyć tusz,a później poszukać czegoś lepszego. Nie powiem,ze jest to zły tusz, bo ma kilka zalet: ładny mocno czarny kolor, nie osypuje się i ma świetną szczoteczkę. Moja ocena to 4/5.

 Mam nadzieję,że notka się podobała. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzu, buziaki.