środa, 25 lutego 2015

Recenzja #1

Witam was pierwszej notce na moim blogu. Po długich namysłach zdecydowałam, że będę na nim zamieszczała recenzje tanich kosmetyków. W sieci można znaleźć wiele opinii o produktach w wyższej półki, a o tych z niższej jest to dużo trudniejsze. Z resztą nie każdego stać na kosmetyki, które dość dużo kosztują, a tanie wcale nie znaczy złe.

Dzisiaj opowiem wam trochę o tuszu do rzęs z miss sporty.
Kosztuje on ok 15 zł za 8 ml.
Jakoś pół roku temu kupiłam pierwsze opakowanie. Byłam zachwycona. Dzięki szczoteczce, która posiadała dwa rodzaje ząbków moje rzęsy wyglądały idealnie. Krótsze je pięknie pogrubiały, a dłuższe rozdzielały. Wtedy nie miałam co do niego żadnych zastrzeżeń,dlatego jakiś czas temu kupiłam drugie opakowanie na którym się zawiodłam. Nie wiem czy to moje oczekiwania co do tuszu się zmieniły,czy to wina tuszu, ale już tak fajnie nie było. Rzęsy były o wiele słabej pogrubione, więc musiałam używać dwóch różnych tuszów, żeby otrzymać to, co chciałam. Aktualnie staram się zużyć tusz,a później poszukać czegoś lepszego. Nie powiem,ze jest to zły tusz, bo ma kilka zalet: ładny mocno czarny kolor, nie osypuje się i ma świetną szczoteczkę. Moja ocena to 4/5.

 Mam nadzieję,że notka się podobała. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzu, buziaki.

9 komentarzy:

  1. Świetny post, życze powodzenia w blogownaiu! :)

    by-kinqa.blogspot.com [KLIK]

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobra recenzja! Ja niestety nie maluję się, ale będę mogła innym polecić ten tusz ;) Życzę powodzenia w blogowaniu!
    Pozdrawiam cieplutko
    Mój Blog - klik!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja się narazie nie maluje, ale tego tuszu może kiedyś spróbuje :D
    Jeżeli miałabyś chwilkę to bardzo proszę, wejdź do mnie na chwilkę i poklikaj w linki choies ♥
    Z góry dziękuje ♥
    Mój blog ||http://karrrblog.blogspot.com/ || Kliknij :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Naprawdę bardzo dobry post :) - uwielbiam czytać recenzję kosmetyków ♥
    Nigdy nie używałam maskary tej firmy ale z tego co piszesz to pewnie warto - zwłaszcza patrząc na tę przystępną cenę :)

    Blog zapowiada się naprawdę obiecująco dlatego obserwuję ♥

    Zapraszam też do mnie :)

    http://jenssine.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bardzo dziękuję <3
      również obserwuję,pozdrawiam. :)

      Usuń
  5. Świetna recenzja :)

    http://onceethought.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń