Ja posiadam wersję dla włosów normalnych, ale są również dla suchych, przetłuszczających się, farbowanych i z łupieżem, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Coś, co już na samym początku możemy poczuć, to zapach. Piękny,a zarazem delikatny, figowy, który długo utrzymuje się na włosach. Po dość długim okresie używania zauważyłam wielką zmianę w moich włosach. Włosy wyglądają na dużo zdrowsze oraz są przyjemniejsze w dotyku. Skóra głowy nie jest wysuszona ani podrażniona.Nie powoduje on również łupieżu. Po za tym spełnia wszystkie obietnice producenta, a z czymś takim w przypadku szamponu nigdy się nie spotkałam. Dla mnie jest idealny. Oczywiście pewnie nie u wszystkich szampon będzie się spisywał tak idealnie jak u mnie, ale myślę, że za taką cenę warto spróbować.
"Szampon z ekstraktem z figi przeznaczony do mycia włosów normalnych. Nie zawiera mydła.
-Łagodnie myje i pielęgnuje włosy.
-Wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów.
-Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych.
-Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów.
-Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach."
Dziękuję wszystkim za komentarze, bo to bardzo motywuje do dalszej pracy, buziaki.
super :]
OdpowiedzUsuńpozdrawiam cieplutko :*
obserwujemy?
http://zuzanvx.blogspot.com/
Miałam taki szampon i jest rzeczywiście jak dla mnie bardzo dobry.
OdpowiedzUsuńCiekawa notka!
Pozdrawiam!
paulinalelo13.blogspot.com
Ja uwielbiam wszystkie kosmetyki z Ziaji. Nie tylko szampony. :)
OdpowiedzUsuńoczami-albii.blogspot.com
Zajia super firma kocham <33 Kiedy kolejna notka ? . Kochana mam to ciebie ogromną prośbę dla ciebie to chwila a dla mnie to naprawdę ważne możesz po klikaci w linki odwdzięczę się z góry dziękuję :)
OdpowiedzUsuńPomożesz mi ? Poklikasz ? Byłabym wdzięczna. http://nicole-500.blogspot.com/2015/02/choies.html
Myślę, że jutro lub pojutrze :)
UsuńJuż poklikałam :)
Ja kupiłam kiedyś ten szampon i strasznie plątał mi włosy :/
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie:✿Jully-Blog✿
moje włosy niestety zawsze się plączą. bez względu na szampon i odżywki :(
Usuń