sobota, 28 lutego 2015

Szampon do włosów normalnych - ziaja

Pewnie jak większość z was długo szukałam swojego ulubieńca do włosów, idealnego szamponu. Aż w końcu znalazłam. Zupełnie przypadkiem. Jego duża butelka (500ml) i niewysoka cena (ok 7 zł) przykuły moją uwagę.

Ja posiadam wersję dla włosów normalnych, ale są również dla suchych, przetłuszczających się, farbowanych i z łupieżem, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Coś, co już na samym początku możemy poczuć, to zapach. Piękny,a zarazem delikatny, figowy, który długo utrzymuje się na włosach. Po dość długim okresie używania zauważyłam wielką zmianę w moich włosach. Włosy wyglądają na dużo zdrowsze oraz są przyjemniejsze w dotyku. Skóra głowy nie jest wysuszona ani podrażniona.Nie powoduje on również łupieżu. Po za tym spełnia wszystkie obietnice producenta, a z czymś takim w przypadku szamponu nigdy się nie spotkałam. Dla mnie jest idealny. Oczywiście pewnie nie u wszystkich szampon będzie się spisywał tak idealnie jak u mnie, ale myślę, że za taką cenę warto spróbować.  
"Szampon z ekstraktem z figi przeznaczony do mycia włosów normalnych. Nie zawiera mydła.
-Łagodnie myje i pielęgnuje włosy. 

-Wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów. 
-Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. 
-Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów. 
-Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach."  

Tutaj możecie zobaczyć moją poprzednią notkę -> LINK.
Dziękuję wszystkim za komentarze, bo to bardzo motywuje do dalszej pracy, buziaki.

7 komentarzy:

  1. super :]
    pozdrawiam cieplutko :*
    obserwujemy?
    http://zuzanvx.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam taki szampon i jest rzeczywiście jak dla mnie bardzo dobry.
    Ciekawa notka!
    Pozdrawiam!
    paulinalelo13.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja uwielbiam wszystkie kosmetyki z Ziaji. Nie tylko szampony. :)
    oczami-albii.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Zajia super firma kocham <33 Kiedy kolejna notka ? . Kochana mam to ciebie ogromną prośbę dla ciebie to chwila a dla mnie to naprawdę ważne możesz po klikaci w linki odwdzięczę się z góry dziękuję :)
    Pomożesz mi ? Poklikasz ? Byłabym wdzięczna. http://nicole-500.blogspot.com/2015/02/choies.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że jutro lub pojutrze :)
      Już poklikałam :)

      Usuń
  5. Ja kupiłam kiedyś ten szampon i strasznie plątał mi włosy :/

    Zapraszam do mnie:✿Jully-Blog✿

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. moje włosy niestety zawsze się plączą. bez względu na szampon i odżywki :(

      Usuń